Eko-Osiedle to innowacyjny w skali województwa podlaskiego projekt, w ramach którego przy ul. Józefa Karola Puchalskiego w Białymstoku wybudowano do tej pory ponad 150 mieszkań w zabudowie szeregowej.
Przedsiębiorstwo budowlane Eko-System zakończyło prace nad dwiema kolejnymi inwestycjami. Na odbiór czekają obecnie budynki Białostockiego Centrum Onkologii i firmy Telmex. To kolejne projekty zrealizowane w tym roku przez spółkę z Białegostoku.
W ostatni weekend września odbyła się poznańska edycja Targów Mieszkań i Domów na MTP. Deweloperzy realizujący projekty na terenie Poznania, powiatu, ale także z innych regionów Polski zaprezentowali ofertę gotowych mieszkań, inwestycji w realizacji, ale były też premiery. Szczególnie fakt wprowadzania nowości pokazuje, że branża w ostatni kwartał roku kalendarzowego wchodzi z optymizmem.
W Poznaniu zakończyły się targi POL-ECO-SYSTEM. Była to dla branży ochrony środowiska możliwość przeglądu ofert kilkuset firm, w tym zapoznanie się z ciekawymi eko-rozwiązaniami.
Develia, trzy miesiące przed założonym terminem, rozpoczęła przekazania mieszkań w I etapie osiedla Ceglana Park w Katowicach.
Inwestycja Grazioso Apartamenty, będąca częścią prestiżowego osiedla Eko-Park na warszawskim Mokotowie, otrzymała dyplom uznania w konkursie „Budowa Roku 2012” w kategorii – budynki mieszkalne osiedlowe.
Sklejka do niedawna materiał pomocniczy dziś coraz śmielej wkracza na rynek dekoracji i zdobienia wnętrz.
Mieszkanie bardzo blisko centrum Poznania, a jednocześnie tuż obok Ostrowa Tumskiego i trasy rowerowej Wartostrada. Na tak atrakcyjną lokalizację mogą liczyć osoby, które zakupiły lokal mieszkalny w ramach inwestycji Śródka OdNowa 2.
Inwestowanie w nieruchomości to od kilku lat jedna z najpopularniejszych form lokowania wolnego kapitału przez inwestorów. Pomimo wciąż rosnącej inflacji oraz wzrostu cen mieszkań w całej Polsce, osób poszukujących lokum pod inwestycje jest wiele. Czy zakup mieszkania w obecnych czasach nadal jest bezpiecznym, stałym i opłacalnym źródłem dochodu? Sprawdźmy.
O ponad 60% w ujęciu r./r. Victoria Dom zwiększyła w pierwszym kwartale br. liczbę zawartych umów sprzedaży dochodząc do rekordowego poziomu 593 mieszkań. Wszystkie projekty deweloperskie realizowane są obecnie bez przeszkód i zgodnie z planem. Zarząd spółki pomimo sytuacji związanej z pandemią Covid-19 sugeruje klientom aby nie odkładali na później decyzji zakupowych ze względu m.in. na możliwe ograniczenie oferty na rynku pierwotnym i możliwe pogorszenie dostępu do kredytów w kolejnych okresach.
Czołowy warszawski deweloper w minionym roku zakontraktował rekordową liczbę 1570 mieszkań, czyli o 50% więcej niż w poprzednim roku. Zarząd Victoria Dom zakłada w tym roku dalszy dynamiczny wzrost i osiągnięcie sprzedaży na poziomie około 2000 mieszkań. Posiadanśy bogaty bank ziemi zapewni utrzymywanie atrakcyjnej oferty przez co najmniej najbliższych kilka lat.
Komentarz ekspercki Andrzeja Marczewskiego – Dyrektora Pionu Inwestycji w firmie EKO-PARK S.A
Eko-Osiedle na białostockiej Bagnówce rozrasta się z roku na rok. Właśnie rozpoczęła się budowa kolejnego budynku – Opal 2. Zakończenie prac nad tym etapem zaplanowano na listopad 2016. Docelowo zaś przy ul. Józefa Karola Puchalskiego znajdować się będzie ok. 100 domów i 360 lokali mieszkalnych.
Eko-Park, czołowy warszawski deweloper, uzyskał pozwolenie na użytkowanie inwestycji Grazioso Apartamenty. Dzięki uzyskaniu pozwolenia spółka w najbliższym czasie rozpocznie przekazywanie apartamentów klientom. Inwestycja została zrealizowana przed zakładanym harmonogramem.
Gdy strach zagląda w oczy warto poszukać bezpiecznego schronienia… Traktując z przymrużeniem oka święto czarów i strachów, Grupa Eko-Park zaprasza na Dni Otwarte w halloweenowym klimacie.