Deweloper Victoria Dom w pierwszych trzech kwartałach br. sprzedał rekordową liczbę 581 mieszkań, czyli o ponad 27% więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Zarząd spółki planuje jeszcze w tym roku wprowadzić do oferty jeden lub dwa nowe projekty.
Victoria Dom rozpoczyna sprzedaż mieszkań na Osiedlu Przy Parku. To najnowsza inwestycja dewelopera zlokalizowana w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na warszawskim Targówku.
Jesteśmy u progu ostatniego kwartału 2022 roku. Jesień, tuż po Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu stanowi nowe otwarcie. Firmy deweloperskie regularnie budują znane i lubiane inwestycje, jednocześnie prezentując premiery. Choć sytuacja na rynku jest inna, to deweloperzy wykazują się aktywnością. A osoby poszukujące zarówno domu, jak i mieszkania w Poznaniu lub okolicach nadal mają spory wybór.
Prace konstrukcyjne budynku A3, powstającego w ramach pierwszego etapu osiedla Nowa 5 Dzielnica i realizowanego przez CNT Sp. z o.o., Sp.k na krakowskiej Krowodrzy, dobiegły końca. Z tej okazji na obiekcie zawisła tradycyjna wiecha.
Nie od dziś wiadomo, że większość osób preferuje budowę domu od podstaw i dostosowanie go do indywidualnych potrzeb swoich i swojej rodziny. Nie oznacza to jednak, że sprzedaż domu nie jest możliwa. Zanim powierzymy to zadanie pośrednikowi lub wystawimy ogłoszenie, należy zadbać o kilka spraw.
Klienci od wielu lat korzystają z elektronicznych udogodnień niemal w każdej branży. Dziś wybierając mieszkanie, coraz więcej osób poszukuje rozwiązań, które zaoszczędzą czas, a poszukiwany lokal będzie połączeniem spokoju, harmonii i komfortu użytkowania.
Najbliższy weekend to idealna okazja, aby powitać zbliżające się lato i odpocząć w otoczeniu zieleni. Na osiedlu Red Park w Poznaniu, obok Lasku Dębieckiego już 16 czerwca odbędzie się piknik „Rodzinny Dębiec”. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Po latach popularności mniejszych, kompaktowych mieszkań, klienci wykazują rosnące zainteresowanie 3- i 4-pokojowymi nieruchomościami. Wybierają je coraz chętniej zarówno rodziny, które nabywają mieszkania na własny użytek, jak i osoby poszukujące produktu inwestycyjnego. Według rynkowych ekspertów dodatkowym motorem napędowym do zakupu większych mieszkań może być nowy program mieszkaniowy, ale także zmieniający się profil najemców.
Jesień w branży deweloperskiej to czas, w którym nie dzieje się mniej, niż wiosną i latem. Nowe inwestycje rozpoczęto nie tylko w Poznaniu, ale również w Dąbrówce, Rabowicach, czy Zalasewie. Końcówka roku będzie dla budowlańców bardzo pracowitym okresem.
Coraz większe postępy na budowie trzeciego etapu osiedla domów w podpoznańskich Rabowicach. Aktualnie trwa murowanie ścian parteru w poszczególnych lokalach. Jednocześnie budowlańcy pracują nad etapem drugim.
Grupa ROBYG wprowadziła do sprzedaży 57 lokali w 9. etapie inwestycji Green Mokotów. Rozpoczęcie prac budowlanych Green Mokotów zaplanowane jest na Q3 2018, a zakończenie na Q3 2020.
Rządowy program wsparcia „Mieszkanie na start”, wyczekiwany przez wiele osób planujących zakup własnego „M”, miał ruszyć w połowie tego roku, jednak tak się nie stało. Aktualnie zapowiadany jest na styczeń, ale jego ostateczne losy pozostają niepewne. Czy faktycznie tego typu inicjatywy dobrze wpływają na rynek nieruchomości i czy obecnie warto czekać z zakupem mieszkania?
Trwa budowa kolejnego projektu mieszkaniowego dewelopera EBF Development. Przy ulicy Moniuszki w Zielonej Górze powstaje 6-cio kondygnacyjny budynek wielorodzinny ze 192 lokalami o zróżnicowanych powierzchniach.
Gdańsk jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast w Polsce, nieprzerwanie przyciąga nowe inwestycje. Wśród ostatnich realizacji wyróżnia się głównie jedna – kompleks mieszkalno-usługowy Nadmotławie. Nie tylko za sprawą jego położenia w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Motławy, lecz także nowatorskiego podejścia do projektowania.
Wybudowany przez dewelopera WPBM „Mój Dom” S.A. budynek mieszkalno-usługowy przy ulicy Legnickiej otrzymał nagrodę w konkursie „Piękny Wrocław” 2020, 2021 organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i miłośników Wrocławia.