Przed nami kolejne mieszkaniowe targowanie. Już w pierwszy weekend września będzie można zapoznać się z najciekawszymi inwestycjami deweloperskimi w powiecie poznańskim. Na Targi Mieszkań i Domów, w dniach 7 – 8 września zaprasza spółka Nowy Adres.
Utrzymująca się dodatnia temperatura i wiosenne słońce cieszą budowlańców, deweloperów i drogowców. Dla branży budownictwa mieszkaniowego i komunikacyjnego oznacza to powrót do normalnego trybu pracy. Po zimowym przestoju znów ruszą inwestycje i rozpoczną się planowane bądź niedokończone remonty.
Nadeszła długo oczekiwana wiosna. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Cieszymy się każdym promieniem słońca. Ten okres to czas wzmożonej pracy zarządców nieruchomości. Muszą oni dołożyć wszelkich starań byśmy mogli cieszyć się wiosenną aurą na naszych wspólnotach mieszkaniowych.
W Rybnickiej Park na Księżu Małym można jeszcze kupić ostatnie mieszkania. Wolnych pozostało tylko sześć lokali – o metrażach od 57 do 112 metrów kwadratowych, zlokalizowane na każdym z pięter budynku.
Szukasz w Warszawie lokum dla siebie? W teorii nic prostszego. Dla deweloperów stolica to przecież swoiste Eldorado.
Moda na życie w zgodzie z naturą i troska o środowisko sprawiły, że zaczynamy na nowo poznawać tajniki zagadnień charakterystycznych – wydawać by się mogło – dla naszych pradziadków.
Położone w centrach miast zabytkowe kamienice coraz częściej stają się obiektem zainteresowania branży deweloperskiej.
Nawiązująca do modernistycznej architektury Żoliborza, nowoczesna oraz stylowa, a zarazem komfortowa i przyjazna mieszkańcom – taka właśnie jest kolejna warszawska inwestycja ROBYG.
W poniedziałek, 6 marca rusza budowa biurowca Vector+ w Warszawie. To pierwszy nowoczesny budynek biurowy w północno-zachodniej części dynamicznie rozwijającej się Woli, zlokalizowany przy skrzyżowaniu al. Prymasa Tysiąclecia z ul. Obozową, przy systemie obwodnic i autostradzie.
Na wtórnym rynku mieszkań widoczne jest spowolnienie wzrostów cen. Nieco spokojniej jest też w przypadku mieszkań od deweloperów. Nadal jednak nie słabnie zainteresowanie zakupem lokali.
Zbigniew Wojciech Okoński, prezes zarządu ROBYG SA, został uhonorowany tytułem „Biznesmena Roku” województwa pomorskiego w XVIII edycji plebiscytu organizowanego przez Konwencję Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego. Członkowie Konwencji wyłonili zwycięzcę z grona 10 nominowanych. Konkurs ma na celu nagrodzenie ludzi biznesu Pomorza, legitymujących się wielkimi osiągnięciami gospodarczymi i kierujących się zasadami etycznymi w biznesie. Spółka ROBYG SA realizuje obecnie 3 inwestycje mieszkaniowe w Gdańsku.
Umacniająca się marka Łodzi pozytywnie przekłada się na lokalny rynek nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. A będzie jeszcze lepiej – kolejne etapy rewitalizacji obszarowej i dalsze usprawnienia infrastrukturalne wzmacniają potencjał inwestycyjny miasta.
Mniej mieszkań na sprzedaż w tym roku, wysyp nieruchomości na rynku wtórnym po 1 stycznia. Taki doraźny skutek będzie mieć podpisana przez prezydenta 14 listopada nowelizacja ustawy o podatkach - ocenia ekspert Nowodworski Estates.
Inpro S.A., jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, wprowadził do sprzedaży 174 mieszkania w nowej inwestycji Kwartał Uniwersytecki w Gdańsku Przymorzu przy ul. Szczecińskiej. Nowe osiedle wyróżniać będzie lokalizacja, dzięki której przyszli mieszkańcy będą korzystali z zalet życia w centrum miasta, a jednocześnie z bliskiego otoczenia przyrody i niskiej zabudowy otoczenia.
Przestrzeń miast w XX wieku należała do samochodów, w XXI wieku odzyskiwana jest dla ludzi – tak w dużym skrócie można by podsumować aktualne trendy urbanistyczne.